SkyCash z biletami miejskimi w Krakowie

2 października 2013
Kategoria: SkyCash
2 października 2013, Komentarze: 0

Za pomocą SkyCash można już kupować bilety komunikacji miejskiej w pięciu największych pod względem liczby ludności aglomeracjach Polski. Do korzystających już z rozwiązania Poznania, Łodzi, Wrocławia i Warszawy dołączył właśnie Kraków.

W Krakowie można już kupować bilety komunikacji miejskiej za pomocą SkyCash – systemu płatności przez komórkę. Rozwiązanie działa już w blisko 30 miastach na terenie całej Polski, obejmując swoim zasięgiem zarówno mniejsze miejscowości, jak i duże aglomeracje, m.in. Poznań, Wrocław, Łódź, Warszawę i Trójmiasto. Korzystanie z aplikacji daje możliwość kupowania biletów w każdym miejscu, bez potrzeby szukania otwartego punktu sprzedaży czy dokonywania zakupu u kierowcy. Dużym udogodnieniem dla pasażerów jest też możliwość płacenia za bilety w ciężar karty płatniczej, co eliminuje konieczność pamiętania o regularnym zasilaniu konta.

– Władze samorządowe coraz częściej zauważają korzyści płynące z płatności mobilnych dla mieszkańców miast i regionów – mówi Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland S.A. – Takie rozwiązania, jak SkyCash ułatwiają nam życie każdego dnia. Oszczędzają czas, pieniądze i zmniejszają stres, na który narażeni jesteśmy we współczesnych miastach – dodaje Mazurkiewicz.

Bilety komunikacji miejskiej to już kolejna usługa SkyCash dostępna w Krakowie. Korzystając z aplikacji można też kupować bilety do Multikina, a od początku roku regulować należność za postój w strefach płatnego parkowania. System oferuje też szereg innych usług, jak przelewy na numer telefonu, wypłacanie gotówki z bankomatów, doładowania GSM czy płatności za domowe rachunki.