Specjalizacje branżowe

Sytuacje kryzysowe i konflikty biznesowe

Doświadczenie zdobywaliśmy między innymi podczas masowego wycofania produktów z rynku, przy wieloletnim sporze obligatariuszy ze spółką notowaną na giełdzie czy konflikcie grupy przedsiębiorców z firmą deweloperską. W trakcie kryzysu ściśle współpracujemy z kancelariami prawnymi klienta lub zapewniamy obsługę prawną. Zajmujemy się też kontaktem z mediami.

Nieruchomości

Obsługujemy obiekty, które oferują przestrzenie biurowe, magazynowe, logistyczne i produkcyjne, a także firmy zarządzające nieruchomościami w imieniu właściciela. Nasza praca obejmuje zarówno działania media relations skierowane do branży nieruchomości, a także branż najemców, jak i koordynację działań marketingowych.

Technologie

Doświadczenie konsultantów obejmuje między innymi współpracę z mediami w zakresie informacji produktowych i korporacyjnych, testów produktów i usług, raportów rynkowych oraz organizacji wydarzeń specjalnych. Wprowadziliśmy na polski rynek największe firmy technologiczne świata i budowaliśmy silną pozycję nowych marek krajowych.

Energetyka i ciepłownictwo

Reprezentujemy spółki z tego sektora w kontaktach mediami, jak również organizacjami branżowymi, partnerami biznesowymi, urzędnikami samorządowymi i administracji państwowej. Oferujemy także wsparcie zespołu prawnego w zagadnieniach typowych dla tej branży.

Konsultacje społeczne

Prowadzimy proces konsultacji z przedstawicielami władz samorządowych dotyczący inwestycji, zmian w studiach i planach zagospodarowania terenu. W ramach konsultacji pozyskujemy opinie, budujemy i przedstawiamy argumentację, a także znajdujemy rozwiązania w przypadku rozbieżności zdań.

Poznaj naszą ofertę

Usługi Public Relations