SkyCash wyrusza w trasę z pociągiem „Słonecznym”

26 czerwca 2013
26 czerwca 2013, Komentarze: 0

SkyCash wprowadził możliwość płacenia komórką za przejazdy pociągiem „Słonecznym” Kolei Mazowieckich – popularnym środkiem transportu, który przez całe wakacje łączy Warszawę z Trójmiastem.

Już 29 czerwca, po raz dziewiąty, w trasę z Warszawy do Trójmiasta wyruszy pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich. W tym roku bilety na przejazdy tym popularnym środkiem transportu będzie można kupować także za pomocą SkyCash – uniwersalnego systemu płatności przez komórkę. Pasażerowie będą mogli dokonywać transakcji w każdym miejscu, nawet na kilka dni przed planowanym wyjazdem, jak również korzystać ze wszystkich obwiązujących ulg i zniżek. Dodatkowym ułatwieniem dla osób wypoczywających w nadmorskich miejscowościach jest też możliwość płacenia telefonem za przejazdy SKM w Trójmieście. Od kilku miesięcy użytkownicy SkyCash mogą kupować w ten sposób bilety obowiązujące pomiędzy dowolnie wybranymi stacjami na trasie Gdańsk Główny – Słupsk.

– Pociąg „Słoneczny” jest szybkim i tanim sposobem na wyjazd do Trójmiasta, od wielu lat cieszącym się niesłabnącą popularnością wśród wczasowiczów – powiedział Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland S.A. – Mobilne bilety uwalniają od kolejek i konieczności szukania kas. Będąc zawsze pod ręką, zapewniają wygodę, którą tak cenimy podczas wakacyjnego wypoczynku – dodaje Mazurkiewicz.

Żeby kupić bilet na pociąg „Słoneczny”, należy uruchomić SkyCash w telefonie, wybrać stację początkową i końcową, a następnie zatwierdzić transakcję. Użytkownik może zapłacić środkami zgromadzonych na koncie SkyCash, jak również dokonać zakupu w saldo podłączonej do systemu karty płatniczej MasterCard lub Visa. Podczas kontroli wystarczy okazać konduktorowi bilet, który zostaje automatycznie zapisany w zakładce „Kontrola biletów”.

Uruchamiając sprzedaż mobilnych biletów na pociąg „Słoneczny” SkyCash został też partnerem akcji promocyjnej „Słoneczny wysyp rabatowy”, dzięki której pasażerowie mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek na terenie Trójmiasta i okolic. Dla jej uczestników przygotowano również konkurs z nagrodami. Szczegóły akcji można znaleźć na stronach www.skycash.comoraz www.mazowieckie.com.pl.