Płatności SkyCash za usługę „Czytaj bez limitu”

4 lipca 2013
4 lipca 2013, Komentarze: 0

Za pomocą SkyCash można już płacić za korzystanie z usługi „Czytaj bez limitu” księgarni Legimi, która daje natychmiastowy dostęp do ponad 2000 ebooków. Na użytkowników systemu płatności mobilnych czeka też bonus w postaci aż 3 miesięcy czytania za darmo.

Usługa „Czytaj bez limitu” księgarni Legimi to stały dostęp do bogatej, stale rosnącej biblioteki ebooków na smartfonie i tablecie. Od teraz, jest on jeszcze tańszy i wygodniejszy. Wystarczy zrealizować przelew za pomocą SkyCash, żeby wykupić roczny abonament i otrzymać w prezencie aż 3 miesiące czytania za darmo.

Osoby korzystające z usługi „Czytaj bez limitu” mogą pobrać na swoją wirtualną półkę każdą z ponad 2000 książek. Aplikacja Legimi pozwala dostosować rozmiar czcionki, błyskawicznie zmienić orientację tekstu z poziomej na pionową i określić tryb wyświetlania: dzienny lub nocny. Użytkownicy mogą też szybko sprawdzić ile dni pozostało do końca wykupionego dostępu, jak również zapoznać się ze statystykami czytania i porównać je z wynikami znajomych. Do czytania ebooków w aplikacji Legimi nie jest potrzebne połączenie z Internetem.

Jak czytać bez limitu i otrzymać 3 miesiące dostępu za darmo?

Założenie konta w serwisie Legimi.com i pobieranie bezpłatnej aplikacji na tablet lub smartfona.Opcja rejestracji jest dostępna także z poziomu programu.

Wykonanie za pomocą SkyCash przelewu na nr 334455, pamiętając o wpisaniu w polu „wiadomość” adresu e-mail. W celu wykupienia rocznego dostępu do ebooków na tablet i smartfona należy przelać kwotę 179,10 zł. Abonament dla osób, które zamierzają czytać ebooki tylko na smartfonie wynosi 89,10 zł.

Uruchomienie aplikacji Legimi i swobodne korzystanie z bazy ponad 2000 ebooków. Usługa „Czytaj bez limitu” zostanie aktywowana w czasie 24 godzin od wykonania przelewu.