Mariaż komórki z bankomatem Euronetu

10 sierpnia 2011
10 sierpnia 2011, Komentarze: 0

Środki zgromadzone lub przesłane przez SkyCash można wypłacać w dowolnym bankomacie sieci Euronet na terenie całej Polski. Wypłaty dokonuje się bez użycia karty bankomatowej. Nadawca i odbiorca transferu nie muszą mieć nawet konta w banku. Jedynym warunkiem jest dysponowanie telefonem komórkowym z dostępem do Internetu i zainstalowaną aplikacją SkyCash.

– Do transakcji nie potrzeba karty bankomatowej, wystarczy zainstalowana w komórce darmowa aplikacja SkyCash. – powiedział Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland SA. – Zaletą rozwiązania jest intuicyjność i bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa – dodaje Mazurkiewicz.

SkyCash-wyplatazbankomatubezkartywsieciEuronet

– Współpraca ze SkyCash jest kolejnym elementem realizowanej przez nas strategii biznesowej, zgodnie z którą bankomaty to wielofunkcyjne urządzenia, gdzie użytkownik może już dzisiaj wypłacić gotówkę bez użycia karty bankomatowej – powiedziała Zuzanna Smolarek-Wójcik, Marketing Manager w Bankomat24/Euronet.

Pieniądze w SkyCash przesyłane są natychmiast, niezależnie od pory czy dnia tygodnia, co stanowi znaczącą przewagę w stosunku do zwykłych przelewów bankowych. Proces wypłaty gotówki z bankomatu Euronetu jest szybki i intuicyjny. Należy wybrać opcję wypłaty bez karty SkyCash, wygenerować w telefonie jednorazowy kod wypłaty oraz w wybranym bankomacie wpisać kod i kwotę wypłaty. Odbiór pieniędzy użytkownik zatwierdza indywidualnym PIN-em, którym potwierdza transakcje w SkyCash. Możliwość natychmiastowego przelewu pieniędzy pomiędzy telefonami komórkowymi i wypłaty gotówki w bankomatach na terenie całej Polski to doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów indywidulanych, jak i biznesu. Zainteresowane mogą nim zarówno handel, jak i usługi, w tym aukcje internetowe, organizatorzy konkursów, loterii i programów lojalnościowych, ze względu na szybkość i niezawodność dystrybucji gotówki.

– Bankomaty Euronetu już od dawna oferują cały szereg usług, oprócz typowej wypłaty pieniędzy kartą – powiedział Bartosz Olszewski, Sales Manager w Bankomat24/Euronet. – W krajach europejskich, będącymi liderami tego trendu, w bankomatach można zrealizować blisko 70 różnych usług finansowych, podczas gdy w Polsce zaledwie kilka. Liczymy, że tak intuicyjne rozwiązanie jak SkyCash będzie zachęcać Polaków do odkrywania możliwości oferowanych przez bankomaty – dodaje Olszewski.