PR consultants z LibreDocs

1 października 2013
1 października 2013, Komentarze: 0

Agencja PR consultants jest odpowiedzialna za wprowadzenie na rynek LibreDocs, kompleksowego rozwiązania on-line, które pozwala na szybkie i samodzielne tworzenie profesjonalnej dokumentacji biznesowej.

Do zadań PR consultants należą działania media relations oraz realizacja internetowej kampanii reklamowej w ramach wprowadzenia LibreDocs na rynek.

LibreDocs to pierwsze w Polsce kompleksowe rozwiązanie, które pozwala on-line, w czasie rzeczywistym, przygotować profesjonalnie dokumenty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, m.in. biznes plan, plan finansowy i marketingowy. System jest dostępny z poziomu komputera i urządzeń mobilnych. Adresowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw, w tym firm konsultingowych, które opracowują biznes plany na zlecenie.

System LibreDocs został opracowany przez spółkę Softclick, specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania wspierającego procesy budowy dokumentacji biznesowej. Prace nad projektem są finansowane z unijnego Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 8.1.