Pyzy na billboardach

22 listopada 2012
22 listopada 2012, Komentarze: 0

Rozpoczęła się kampania reklamowa dania „Pyzy z mięsem” prowadzona przez zielonogórski Nordis, jednego z liderów polskiego rynku mrożonek. To najpopularniejsze danie mrożone w polskim menu Nordis oferuje w niezmienionej, tradycyjnej recepturze już od ponad 30 lat.

Kampania bilbordowa zachęcająca Polaków do jedzenia pyz z mięsem, jednego z najpopularniejszych polskich dań mrożonych, potrwa do połowy grudnia br. Będą ją mogli zobaczyć m.in. mieszkańcy Gdańska, Gdyni,  Katowic, Poznania, Warszawy, Wrocławia oraz Zielonej Góry.

– Może to zaskakujące, ale pyzy z mięsem są najpopularniejszą mrożonką w Polsce, a po tego rodzaju produkty klienci najczęściej sięgają zimą – mówi Tomasz Meller, prezes Nordis. – Pyzy z mięsem to danie serwowane w domu, jak i wielu restauracjach, ze względu na walory smakowe i niezrównane poczucie sytości jakie daje zaledwie jedna ich porcja – dodaje  Meller.

Wśród mrożonek pyzy z mięsem są znacznie częściej wybierane przez Polaków, niż kluski, knedle, czy nawet pierogi. Ta flagowa polska mrożonka stanowi w niektórych regionach kraju nawet 50% rynku mrożonych dań. Wysokie walory zdrowotne pyzy osiągają dzięki zastosowaniu jednego z najlepszych sposobów przechowywania żywności jakim jest mrożenie.

Pyzy z mięsem z Nordis zawdzięczają wyjątkowy smak nadzienia i ciasta wysokiej jakości składnikom oraz niezmienionej od kilkudziesięciu lat recepturze. Powstają z najlepszych polskich surowców pochodzących z Wielkopolski i Lubelszczyzny.

W ofercie Nordis znajdują się opakowania 450 g i familijne, dla większego grona łasuchów, zawierające 900 g produktu. Pyzy przyrządza się bardzo szybko i łatwo. Zamrożoną porcję wystarczy wrzucić do wrzącej, osolonej wody i gotować około 8 minut od momentu wypłynięcia pyz na powierzchnię. Dla smaku danie można polać tłuszczem ze skwarkami z lekko podsmażoną cebulką.

***

Nordis to producent i dystrybutor żywności mrożonej działający od 1968 r. Silną pozycję na polskim rynku lodów i produktów mrożonych zapewnia firmie wysoka jakość wyrobów i własna dystrybucja w dużej części Polski. Produkty Nordis uzyskały liczne wyróżnienia, w tym nagrodę Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej za najciekawszy wyrób roku oraz Konsumencki Znak Jakości Q. Zostały dwukrotnie wyróżnione godłem Agro Polska, jak również Złotym Medalem Targów Inter Res. Nordis ma własną szeroką sieć dystrybucyjną, w której oferuje również wyroby innych marek, np.: Hortex, Dr.Oetker, Frosta, Grycan, Nestle, Aviko czy McCain.

Więcej: www.nordis.com.pl

Dodaj komentarz