Pochwal się wakacjami na żywo

2 sierpnia 2012
Kategoria: Popler.tv
2 sierpnia 2012, Komentarze: 0

Popler Live to polska aplikacja mobilna, która pozwala użytkownikom smartfonów i tabletów nadawać wideo na żywo. Transmisje, np. filmy z wakacji, można oglądać już w momencie nadawania na Popler.tv, Facebook’u, własnej stronie internetowej czy blogu.

Podczas wakacji często chcemy podzielić się ciekawymi przeżyciami z bliskimi, którzy nie mogą nam towarzyszyć. Zazwyczaj odbywa się to dopiero po powrocie. Dzięki Popler wszystko, co przeżywamy, widzimy lub robimy, możemy pokazać na żywo w Internecie. Wystarczy smartfon lub tablet z dostępem do sieci i zainstalowaną aplikacją Popler Live. Transmisję można oglądać w czasie rzeczywistym w portalu Popler.tv, na Facebook’u, blogu lub własnej stronie internetowej. Po emisji na żywo transmisja automatycznie zamienia się w film, który można odtwarzać w dowolnie wybranym momencie. Aplikacja Popler Live jest bezpłatna. Działa na iPhone’ach, iPad’ach oraz wszystkich smartfonach i tabletach z systemem Android.

Żeby korzystać z aplikacji należy zarejestrować się w portalu Popler.tv i utworzyć własny kanał do nadawania na żywo. Po wykonaniu tej jednorazowej czynności wystarczy uruchomić Popler Live w telefonie lub tablecie i rozpocząć nagrywanie. Poza podstawową funkcją „na żywo”, możliwe jest również dzielenie się nagraniami przygotowanymi wcześniej, w tym również takimi, które zostały poddane obróbce i edycji. Aplikacja pozwala też na stworzenie prywatnego kanału, np. „popler.tv/Mazury_2012” i udostępnianie materiałów tylko wybranym osobom.

– Popler daje możliwość dzielenia się emocjami oraz pokazania tego, co dzieje się tu i teraz – tłumaczy Jacek Kawalec, założyciel Poplera, a wcześniej współtwórca Wirtualnej Polski. – Załóżmy, że moja rodzina jest w podróży i chce podzielić się ze mną czymś ciekawym. Dzięki Popler mogę obejrzeć to na stronie internetowej lub Facebook’u i przeżywać to w tym samym momencie, co oni – dodaje Kawalec.