„Dni do Euro” na żywo w Internecie

1 czerwca 2012
1 czerwca 2012, Komentarze: 0

„Dni do Euro” to pierwszy w Polsce internetowy program na żywo o tematyce sportowo-społecznej, transmitowany w Popler.tv. Kolejny odcinek będzie można obejrzeć już dziś, czyli na 7 dni przed meczem otwarcia Polska – Grecja. To wyjątkowa okazja do poznania różnorodnych opinii warszawiaków na temat tego wielkiego wydarzenia.

Kolejny odcinek magazynu „Dni do Euro” będzie można oglądać na żywo już dziś, 1 czerwca. Na 7 dni przed meczem otwarcia Polska – Grecja poznamy opinie Warszawiaków dotyczące rywali naszej kadry, czyli zespołów Grecji, Rosji i Czech. Ale oprócz zagadnień sportowych w magazynie padną również pytania o stereotypy dotyczące tych krajów, osobiste doświadczenia z kontaktów z ich mieszkańcami itp. Program rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie realizowany na żywo w okolicach wejścia do stacji Metro Centrum, czyli w jednym z najbardziej obleganych miejsc stolicy. Można go obejrzeć w portalu Popler, pod adresem: www.popler.tv/MagazynSportowy, korzystając z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, jak laptop, tablet czy telefon komórkowy.

Dni do Euro

„Dni do Euro” to pierwszy w Polsce internetowy program na żywo o tematyce sportowo-społecznej. Co tydzień, w stałym miejscu i o niezmiennej porze, prowadzący Marcin Jan Orłowski zadaje przechodniom pytania związane z Euro 2012. Tematyka podejmowana w poszczególnych odcinkach nie ogranicza się wyłącznie do futbolu. Poznamy również opinie dotyczące przygotowania miasta, infrastruktury czy aspektów społecznych.