SkyCash zdobył prestiżowe wyróżnienie w konkursie PARP

10 maja 2011
Komentarze: 0
10 maja 2011, Komentarze: 0

Obsługiwany przez PR consultants projekt SkyCash zdobył prestiżowe wyróżnienie w kategorii „Innowacyjny Start-Up / Technostarter”, w ramach II edycji konkursu organizowanego przez PARP i PTWP. Doceniono uniwersalność, prostotę i wysokie bezpieczeństwo przelewów przez telefon komórkowy z użyciem SkyCash, a także potencjał w zakresie uproszczenia wszelkiego rodzaju płatności. Wręczenie nagród odbędzie się podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2011.

Konkurs organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) we współpracy z Polskim Towarzystwem Wspierania Przedsiębiorczości (PTWP) ma na celu popularyzację nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w biznesie poprzez promowanie projektów, które za pośrednictwem PARP otrzymały dofinansowanie na realizację. Każde z wyłonionych przedsięwzięć musi charakteryzować się wysoką innowacyjnością technologiczną, organizacyjną lub marketingową oraz efektywną realizacją.

– Cieszy nas bardzo fakt, że organizatorzy dostrzegli ogromny potencjał SkyCash – powiedział Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland S.A. – To prestiżowe wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem mocnego biznesowego uzasadnienia naszej innowacji. Współczesne telefony komórkowe coraz częściej postrzegane są jako wielozadaniowe narzędzia, mogące z powodzeniem pełnić funkcję elektronicznego portfela czy terminalu do obsługi płatności – dodał Mazurkiewicz.

Posiedzenie kapituły konkursu odbyło się pod koniec kwietnia br. Wzięli w nim dział przedstawiciel PTWP, Prezes PARP, przedstawiciel Ministerstwa Gospodarki oraz przedstawiciele departamentów merytorycznych PARP.

Więcej informacji o konkursie: www.parp.gov.pl

NASTĘPNY WPIS