PR consultants rozpoczęło współpracę z Popler

21 marca 2012
Komentarze: Możliwość komentowania PR consultants rozpoczęło współpracę z Popler została wyłączona
21 marca 2012, Komentarze: Możliwość komentowania PR consultants rozpoczęło współpracę z Popler została wyłączona

PR consultants nawiązało współpracę z Popler – dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezprzewodowej transmisji wideo do Internetu. Do zadań agencji należy doradztwo w zakresie komunikacji zewnętrznej, relacje z mediami oraz wsparcie komunikacji marketingowej.

Popler to innowacyjne polskie rozwiązanie, które zapewnia całkowitą swobodę transmisji wideo, wykorzystując sygnał telefonii komórkowej. Umożliwia wysokiej jakości transmisje na żywo do Internetu zarówno osobom prywatnym, jak i firmom chcącym przeprowadzać relacje z różnego rodzaju wydarzeń, seminariów czy konferencji. Transmisje można prezentować w czasie rzeczywistym na portalu popler.tv, Facebook’u lub dowolnej stronie internetowej.

Popler powstał w drugiej połowie 2010 roku. Głównym inwestorem firmy jest Jacek Kawalec – współtwórca Wirtualnej Polski. Wśród wydarzeń transmitowanych na żywo przy użyciu Poplera były już m.in. protesty przeciwko podpisaniu ACTA, konkurs Miss Polonia, Kultura 2.0., zawody Verva Street Racing, wieczory wyborcze czy konferencja prasowa portalu NaTemat.pl, prowadzonego przez Tomasza Lisa.