MasterVision z PR consultants

25 listopada 2015
Kategoria: PR consultants
25 listopada 2015, Komentarze: 0

PR consultants zrealizuje działania wizerunkowe związane z wprowadzeniem na rynek MasterVison – internetowej platformy do zarządzania pracą i komunikacją przy projektowaniu dowolnych materiałów graficznych, aplikacji mobilnych i webowych oraz stron www. Do obowiązków agencji będą należały działania media relations oraz zaplanowanie i realizacja internetowej kampanii reklamowej w ramach wprowadzenia MasterVision na rynek.

Adresatami MasterVision są firmowe działy marketingu, agencje reklamowe, studia graficzne oraz graficy freelancerzy. System pozwala zarządzać wieloma równolegle prowadzonymi projektami, których zgromadzenie w jednym miejscu ogromnie upraszcza zarządzanie pracą. W konsekwencji korzystanie z systemu skraca czas potrzebny do stworzenia finalnej wersji materiałów i ich akceptacji.

Jedną z kluczowych funkcji MasterVision jest opcja udostępniania klientom makiet aplikacji mobilnych, webowych i stron www w postaci interaktywnej. W ten sposób klienci mogą zapoznać się z prototypem z poziomu przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej na bardzo wczesnym etapie realizacji.

 Platforma MasterVision została opracowana przez spółkę Unit27, specjalizującą się m.in. w tworzeniu dedykowanych produktów informatycznych, w tym aplikacji mobilnych i oprogramowania na bazie rozwiązań internetowych.