AppSky wybrało PR consultants

4 grudnia 2015
Kategoria: PR consultants
4 grudnia 2015, Komentarze: 0

Nasza agencja zajmie się obsługą działań wizerunkowych związanych ze startem AppSky – platformy internetowej do szybkiego i samodzielnego tworzenia aplikacji mobilnych. Zadania PR consultants obejmują m.in. opracowanie strategii komunikacji, relacje z mediami oraz doradztwo w zakresie działań marketingowych.

AppSky to rozwiązanie adresowane do szerokiego grona odbiorców, w tym deweloperów aplikacji mobilnych, którzy chcą obniżyć koszty i przyspieszyć wykonywanie zleceń. Z platformy mogą korzystać także firmy, które dotąd rezygnowały z tworzenia aplikacji z powodu braku środków lub doświadczenia w zakresie oprogramowania działającego na telefonach komórkowych. Użytkownicy nabywają prawa do tworzonych w AppSky aplikacji i mogą je publikować we własnych serwisach internetowych, sprzedawać w Google Play i Windows Phone Store, a także zarabiać na dodawanych do nich reklamach.

Aplikacje za pomocą AppSky może stworzyć praktycznie każdy, ponieważ nie jest do tego potrzebna wiedza z zakresu programowania. Użytkownik ma możliwość skorzystania z kilkudziesięciu dostępnych w systemie szablonów lub wykonania aplikacji poprzez prostą reedycję kolorów grafiki, kroju czcionek, itp. Można również dobierać funkcje wedle własnego uznania i zbudować aplikację całkowicie od podstaw, układając ją niczym z klocków. Pomimo prostoty i intuicyjności AppSky efekt wyjściowy to profesjonalnie wyglądające i sprawnie działające aplikacje mobilne, które mają pełne zastosowania biznesowe.