Akcja Bioagry skierowana do społeczności lokalnej

14 kwietnia 2020
Kategoria: Bioagra, PR consultants
14 kwietnia 2020, Komentarze: 0

Bioagra SA przekazała bezpłatnie 7 tys. litrów płynu DEZPOWER do dezynfekcji nyskiemu samorządowi, szpitalowi zakaźnemu w Nysie, straży pożarnej i instytucjom kościelnym opiekującym się bezdomnymi.

Bioagra SA uruchomiła też inicjatywę skierowaną bezpośrednio do mieszkańców gminy Nysy. Przed Zakładem Produkcji Etanolu “Goświnowice” zorganizowano sprzedaż płynu DEZPOWER. Środki tego rodzaju są obecnie trudno dostępne w skali całego kraju ze względu na ograniczenia w dostępie do etanolu i opakowań. Płyn jest sprzedawany w cenie wyprodukowania. Akcja jest jednorazowa i skierowana jest do społeczności lokalnej.

Płyn do dezynfekcji DEZPOWER skutecznie niszczy koronawirusa SARS-CoV-2. Środek przeznaczony jest do powszechnego stosowania. Zawiera etanol w stężeniu 73,5 proc. Działa wirusobójczo, bakteriobójczo i grzybobójczo. Płyn nie nadaje się do spożycia. DEZPOWER został zarejestrowany i dopuszczony do obrotu przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.