Nowy najemca w Diamond Business Park Piaseczno

23 listopada 2012
Kategoria: DBP Piaseczno
23 listopada 2012, Komentarze: 0

LAVA Group wprowadziła się do nowej siedziby w Diamond Business Park Piaseczno, wynajmując 1100 m² powierzchni magazynowej i 100 m² powierzchni biurowej. Atutem lokalizacji należącej do funduszu inwestycyjnego, któremu doradza GLL Asset Management GmbH jest łatwy dojazd, bliskość Warszawy i wysoka jakość powierzchni. W transakcji pośredniczyła firma Maxon Nieruchomości.

LAVA Group Business Gifts Solutions jest bezpośrednim producentem i wyłącznym dystrybutorem światowych marek mody w branży akcesoriów i upominków biznesowych. Firma dostarcza produkty, pomysły i rozwiązania logistyczne, a także personalizuje produkty za pomocą, np. grawerowania laserowego, tłoczenia, czy naklejek 3D.

Diamond Business Park Piaseczno to nowoczesny park biznesowo-technologiczno-logistyczny, który oferuje wynajem wysokiej jakości powierzchni biurowych i magazynowych. Jednym z głównych atutów parku jest położenie, w tym bliskość do centrum Warszawy (15 km) i lotniska Okęcie (7 km), a także łatwy dojazd do tras wylotowych ze stolicy, w tym autostrady A2 (południowa autostradowa obwodnica Warszawy S2), budowanych drogi ekspresowej S7 i obwodnicy Warszawy.

Obiekt, którym zarządza AIG/Lincoln Polska, oferuje między innymi obszerny parking dla pracowników i gości, nowoczesne systemy klimatyzacji oraz kontroli temperatury, podniesione podłogi techniczne umożliwiające dogodne planowanie powierzchni biurowej, doskonały dostęp do światła naturalnego, co zapewnia wysoki komfort pracy, podwieszony sufit wraz z zintegrowanym systemem czujek dymu i oświetleniem, wysokiej jakości wykończenie wnętrz, całodobową ochronę i dostęp do budynku przez 24 godziny na dobę.