GTS Poland przez kolejne lata w Diamond Business Park Piaseczno

27 września 2012
27 września 2012, Komentarze: 0

GTS Poland przedłużył umowę najmu powierzchni biurowych w Diamond Business Park Piaseczno, nowoczesnym parku biznesowo-technologiczno-logistycznym. Atutem obiektu należącego do funduszu, któremu doradza GLL Asset Management GmbH, jest łatwy dojazd, bliskość Warszawy i wysoka jakość powierzchni.

GTS Poland będzie wynajmował powierzchnie biurowe w Diamond Business Park Piaseczno przez kolejne lata. Na tej przestrzeni GTS świadczy swoim klientom usługę zwaną biuro zapasowe. Jej ideą jest utrzymywanie stanowisk pracy wyposażonych w sprzęt biurowy i komputerowy, z których klienci korzystają w sytuacji zniszczenia ich głównego miejsca pracy. Usługa ta jest szczególnie atrakcyjna dla tych firm, dla których przerwanie ciągłości operacyjnej wiąże się z wysokimi stratami finansowymi, utratą prestiżu i zaufania.

GTS to jeden z największych w Polsce alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych, o ugruntowanej pozycji, notowany w prestiżowych rankingach rynkowych. GTS świadczy bezpieczne i efektywne usługi telekomunikacyjne dla ponad 7000 firm oraz instytucji. W Diamond Business Park Piaseczno zlokalizowane jest również centrum danych GTS.

Diamond Business Park Piaseczno to nowoczesny park biznesowo-technologiczno-logistyczny, którym zarządza AIG/Lincoln Polska. Obiekt oferuje wynajem wysokiej jakości powierzchni biurowych i magazynowych. Jednym z głównych atutów parku jest położenie, w tym bliskość do centrum Warszawy (15 km) i lotniska Okęcie (7 km), a także łatwy dojazd do tras wylotowych ze stolicy, w tym autostrady A2 (południowa autostradowa obwodnica Warszawy S2), budowanych drogi ekspresowej S7 i obwodnicy Warszawy.