Corex pozostaje w Diamond Business Park Piaseczno

18 kwietnia 2013
18 kwietnia 2013, Komentarze: 0

Corex przedłużył umowę najmu około 2.400 m2 powierzchni magazynowo-biurowej w Diamond Business Park Piaseczno, nowoczesnym parku biznesowo-technologiczno-logistycznym. Atutem obiektu jest łatwy dojazd, dzięki bliskości do centrum Warszawy i tras wylotowych z aglomeracji oraz wysoka jakość powierzchni.

Firma wynajmuje w Diamond Business Park Piaseczno ok. 1.800 m2 powierzchni magazynowej i ok. 600 m2 powierzchni biurowej. Spółka zlokalizowała swoją siedzibę w tym obiekcie już w połowie zeszłego dziesięciolecia i pozostanie w nim przez kolejne lata.

corex

Corex jest jednym z kluczowych dostawców artykułów szkolno-biurowych w Polsce. Jako importer i dystrybutor spółka reprezentuje na wyłączność m.in. marki: Stabilo, Maped, Pritt, Stick’n, Nerchau, Instant, Online, Polyform.

W swoich magazynach Corex stosuje nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem kodów kreskowych, które pozwalają na skrócenie czasu przygotowywania zamówień. Firma działa w branży od 1989 r., a w obecnym kształcie pracuje od 1992 r.

Diamond Business Park Piaseczno to nowoczesny park biznesowo-technologiczno-logistyczny, którym zarządza AIG/Lincoln Polska. Obiekt oferuje wynajem wysokiej jakości powierzchni biurowych i magazynowych. Jednym z głównych atutów parku jest położenie, w tym bliskość do centrum Warszawy (15 km) i lotniska Okęcie (7 km), a także łatwy dojazd do tras wylotowych ze stolicy, w tym autostrady A2 (południowa autostradowa obwodnica Warszawy S2), budowanych drogi ekspresowej S7 i obwodnicy Warszawy.

Obiektem należącym do GLL Real Estate Partners zarządza GLL Asset Management i AIG/Lincoln Polska.