Pierwsza linia alkoholi dla kobiet

18 September 2019
Kategoria: BKZ Alco, PR consultants
18 September 2019, Komentarze: 0

BZK Alco wprowadza na rynek linię alkoholi SHE, stworzoną specjalnie z myślą o kobietach. W jej skład wchodzą: wódka czysta oraz trzy likiery, każdy dostępny w innym wariancie smakowym. Kolekcji charakteru dodaje wyjątkowy smak, zamknięty w smukłej, matowo-czarnej butelce.

W wielu segmentach rynku spożywczego spotykamy się z rozróżnieniem produktów ze względu na płeć. Linia SHE jest pierwszą tego rodzaju propozycją w tym segmencie alkoholi. Trunek został przygotowany przez polską spółkę BZK Alco na bazie siedmiokrotnie destylowanego spirytusu. Produkty firmy zostały nagrodzone w prestiżowych konkursach aż na trzech kontynentach.

SHE to idealna propozycja dla pań, które poszukują nowych doznań smakowych. W skład linii wchodzą: wódka czysta oraz likiery bazujące na bogactwie egzotycznych smaków opuncji figowej, kawy z pomarańczą oraz granatu. Smukła, zaprojektowanego z czarnego matowego szkła butelka sprawia, że produkty z tej linii są urozmaiceniem kobiecych spotkań, ale także trafionym prezentem zaspokajającym najbardziej wymagające i wyrafinowane gusta.

– Segment alkoholi mocnych dla kobiet to nisza rynkowa w Polsce – mówi Joanna Wodarska, brand manager BZK Alco. – Postanowiliśmy ją zagospodarować i równocześnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentek oferując wyjątkową linię trunków. SHE powstała z myślą o integracji kobiet i propagowaniu kobiecych spotkań. Damska solidarność, kobiece spotkania i wspólnie podejmowane inicjatywy pozwalają łączyć siły i inspirować zmiany – podkreśla Joanna Wodarska.

BZK Alco wchodzi w skład jednej z największych w Polsce grup przetwórstwa rolnego, do której należą również Bakoma, Bakoma-Bis, Polskie Młyny, Komagra, Bioagra, Bioagra – Oil. Ścisła współpraca między tymi spółkami daje gwarancję wytwarzania trunków na bazie najlepszych surowców. Spółka dba o każdy etap produkcji alkoholu, dlatego gwarantuje jego najwyższą, światową jakość. W odróżnieniu od innych producentów spółka posiada rektyfikację, w której znajduje się 488 półek destylacyjnych, które umożliwiają siedmiokrotną destylację spirytusu. Dzięki temu BZK Alco uzyskuje wysokiej jakości alkohol bez żadnych zanieczyszczeń chemicznych (0 ppm).